II. VOYAGE KUPA

3+2 Millió Forint
összdíjazású
amatőr kispályás és kispályás utánpótlás labdarúgó torna

baráti társaságok, cégek, iskolák és egyesületek csapatai részére
2011. decembertől – 2012. februárig hétvégeken

Voyage Kupa plakát  

fő támogató - szponzor-szervező


VOYAGE GROUP
2001 Szentendre, Pf 252
Tel: 26/312 365
Fax: 26/310 574
e-mail: voyage@voyage-group.com
web: www.voyage-group.com

 

eredmény

döntő
döntő
elődöntő
elődöntő
elődöntő
elődöntő

döntő
döntő
döntő
elődöntő
elődöntő
elődöntő
elődöntő

eredmény

elődöntő
elődöntő

eredmény

döntő
döntő

kisdöntő
kisdöntő
kisdöntő
kisdöntő

elődöntő
elődöntő
elődöntő
elődöntő
elődöntő
elődöntő
elődöntő
elődöntő


középdöntő
középdöntő
középdöntő
középdöntő
középdöntő
középdöntő
középdöntő
középdöntő
középdöntő
középdöntő
középdöntő
középdöntő
középdöntő
középdöntő
középdöntő
középdöntő

 

Aktuális hírek


III. VOYAGE KUPA és III. UTÁNPÓTLÁS VOYAGE KUPA 2012. december - 2013. február



A III. Voyage Kupa és III. Utánpótlás Voyage Kupa 2012. decemberétől újra indul az eddigiekhez hasonlóan nagy nyereményekkel. A versenykiírás októberben kerül publikálásra amellyel párhuzamosan a jelentkezéseket is elkezdjük majd fogadni. Addig is bármilyen vonatkozó kérdésben kapcsolattartónkat kereshetik.


Kapcsolattartó:
Bajnóczi Tamás +36-30-421-9601




A II. VOYAGE KUPA és II. UTÁNPÓTLÁS VOYAGE KUPA ederményei, információi 2011. december - 2012. február


Ceske Budejovice-i Budweiser sörgyár látogatás a felnőtt küzdelmek 2. és 3. helyezett csapatai részére

Úticél: Ceske Budejovice, Csehország
Időpont: 2012. október 6. szombat

Részletek:
Utazás a Voyage Group autóbuszával.

Indulás: reggel 5.15h Szentendre, ÖMV benzinkút
Csatlakozási pontok:
5.30h Budapest, Flórián tér Árpád hídi/Szentendrei úti oldalán a buszmegállóban
6.00h Budaörsi nagy Agip-töltőállomás az M1/M7 bevezető szakaszán

A csatlakozási pontoknál megjelölt időpontokhoz képest később érkezőkre a busz nem tud várni.

12.45h Érkezés a Budweiser sörgyárhoz. 60 perces sörkóstolással egybekötött gyárlátogatás.
14.00-17.00h Szabadidő a város gyalogos felfedezésére.
17.00h Hazaindulás. Várható érkezés Budapestre 23.00h körül.

Javasoljuk, hogy az útra hideg élelmet hozzanak magukkal.
Felhívjuk a figyelmet, hogy a versenykiírás értelmében az utazáson csak a II. Voyage Kupára benevezett játékosok és csapatvezetők vehetnek részt.





A II. Voyage Kupa győztes felnőtt és utánpótlás csapatai részére a fődíj részletei:
Mérkőzés: AC Milan - Atalanta
Helyszín: San Siro stadion, Milano
Időpont: 2012. május 2. 20.45h

Részletek:
Utazás a Voyage Group autóbuszával.

Indulás 2012. május 1. 21.00h Szentendre, 11-es út melletti fölső nagy busz parkoló
Csatlakozási pontok:
21.10h Budapest, Békásmegyer Shell-töltőállomás (HÉV-oldalán)
21.25h Batthyány-tér Vásárcsarnok főbejárat előtti buszmegálló
22.20h M7 Székesfehérvár Shell-töltőállomás (Balaton felé)

A csatlakozási pontoknál megjelölt időpontokhoz képest később érkezőkre a busz nem tud várni.

Érkezés Milano-ba a kora délelőtti órákban. Napközben egyéni program a városban. Délután indulás a San Siro stadionba busszal. A mérkőzés után hazautazás. Várható visszaérkezés Magyarországra a délelőtti órákban május 3-án.
Javasoljuk, hogy az útra hideg élelmet hozzanak magukkal.

Az utazáshoz és a mérkőzésre való beléptetéshez egy nyomtatvány kitöltése szükséges, amelyet 2012.04.18. szerda 17h-ig szíveskedjenek az érintett csapatok visszajuttatni a Voyage Kupa szervezőihez, mert a listát aznap az olasz partner részére továbbítanunk kell. Felhívjuk a figyelmet, hogy a versenykiírás értelmében az utazáson csak a II. Voyage Kupára benevezett játékosok és csapatvezetők vehetnek részt. A nyomtatvány visszaküldése után annak módosítására sem névben, sem pedig létszámban nincs lehetőség.



Sétahajózás a Dunán a felnőtt küzdelmek 1., 2. és 3. helyezett csapatai részére

Időpont: 2012. április 27.

Részletek:
A hajó indulási helye: Budapest, Jászai Mari tér 2-es kikötő.
A hajó indulási ideje: 20.00h
A hajó visszaérkezési ideje: 21.00h
Program: 1 órás sétahajózás a Dunán Budapest éjszakai fényében.





Információ az Utánpótlás győztesek részére
Kérjük az Aquaworld belépőt nyert utánpótlás csapatok vezetői részéről annak jelzését a szervezők felé, hogy a Vízibirodalomba az utazást saját maguk kívánják-e megoldani vagy az általunk biztosított busszal utaznának. Előző esetben a kiadott voucher-rel bármikor mehet a csapat, utóbbi esetben megadjuk a lehetséges utazás időpontját (buszkapacitás függvénye).


Információ a dobogós felnőtt csapatok részére
Az utalványok készpénzre nem válthatók.
A Mitre vásárlási utalványok a voucher-en jelzett időpontig bármikor beválthatók. Egyszeri alkalommal történő vásárlásra jogosít.
A Bárczy Éttermi utalvány a voucher-en jelzett időpontig egyszeri alkalommal váltható be. Időpont egyeztetés szükséges! Az étterem várhatóan március második felében nyit a téli zárva tartás után.




A II. VOYAGE KUPA végeredményei

U-13

1. helyezett: Főnix Gold FC
2. helyezett: Focibarátok FC
3. helyezett: Gloriett SE
4. helyezett: Vasas

Különdíjak:
A torna legjobb játékosa: Bolla Bendegúz (Főnix Gold FC).
A torna legjobb kapusa: Berla Attila (Focibarátok FC).
Gólkirály: Szoboszlai Dominik (Főnix Gold FC).



U-15

1. helyezett: MAC-Mészöly Focisuli
2. helyezett: Kelen SC
3. helyezett: Dunakanyar SE
4. helyezett: Tabáni Spartacus

Különdíjak:
A torna legjobb játékosa: Vágó Soma (Kelen SC).
A torna legjobb kapusa: Kanizsay Boldizsár (Kelen SC).
Gólkirály: Balogh László (MAC-Mészöly Focisuli).



U-17

1. helyezett: Dunakanyar SE
2. helyezett: RTK
3. helyezett: Kelen SC

Különdíjak:
A torna legjobb játékosa: Lénárt Kristóf (Dunakanyar SE).
A torna legjobb kapusa: John Richárd (Dunakanyar SE).
Gólkirály: Kalmár Bence (RTK).



FELNŐTT

1. helyezett: Football Factor
2. helyezett: Trend SC
3. helyezett: Last Minute
4. helyezett: Hunor

Különdíjak:
A torna legjobb játékosa: Paholics Máté (Hunor).
A torna legjobb kapusa: Benedek Péter (Last Minute).
Gólkirály: Virok Viktor (Hunor).





UTÁNPÓTLÁS EREDMÉNYEK RÉSZLETESEN


U-13 korosztály


Döntő: 2012. február 18. szombat 9.00-14.00h, Csömöri Csarnok
Résztvevők az aranyéremért: Focibarátok FC és Főnix Gold FC.
Résztvevők a bronzéremért: Gloriett SE és Vasas.

9.00h Gloriett SE - Vasas 2-0
10.00h Focibarátok FC - Főnix Gold FC 2-4
11.00h Vasas - Gloriett SE 0-4
12.00h Főnix Gold FC - Focibarátok FC 2-2


VÉGEREDMÉNY
1. helyezett: Főnix Gold FC
2. helyezett: Focibarátok FC
3. helyezett: Gloriett SE
4. helyezett: Vasas

Különdíjak:
A torna legjobb játékosa: Bolla Bendegúz (Főnix Gold FC).
A torna legjobb kapusa: Berla Attila (Focibarátok FC).
Gólkirály: Szoboszlai Dominik (Főnix Gold FC).



Korábbi eredmények

"A" csoport résztvevők: Focibarátok FC, Főnix Gold FC, Vasas.
1. forduló: 2012. január 15. vasárnap 14.00-17.00h, Csömöri csarnok
14.00h Focibarátok FC - Főnix Gold FC 1-7
14.55h Főnix Gold FC - Vasas 7-0
15.50h Vasas - Focibarátok FC 1-5

"A" csoport végeredménye:
1. Főnix Gold FC
2. Focibarátok FC
3. Vasas
A kisdöntőbe egyenes ágon továbbjut az 1. helyezett csapat. A 2. és 3. helyezettek vigaszágra kerülnek.


"B" csoport résztvevők: Dunakanyar SE, Gloriett SE, Tabáni Spartacus.
1. forduló: 2012. január 15. vasárnap 10.00-13.00h, Csömöri csarnok
10.00h Dunakanyar SE - Gloriett SE 0-4
10.55h Gloriett SE - Tabáni Spartacus 3-2
11.50h Tabáni Spartacus - Dunakanyar SE 0-1

"B" csoport végeredménye:
1. Gloriett SE
2. Dunakanyar SE
3. Tabáni Spartacus
A kisdöntőbe egyenes ágon továbbjut az 1. helyezett csapat. A 2. és 3. helyezettek vigaszágra kerülnek.


"AV" vigaszág csoport: 2012. január 22. vasárnap 14.00-18.00h, Csömöri csarnok
Résztvevők: Focibarátok FC, Dunakanyar SE, Vasas, Tabáni Spartacus.
14.00h Focibarátok FC - Dunakanyar SE 7-0
14.40h Vasas - Tabáni Spartacus 2-2
15.20h Tabáni Spartacus - Dunakanyar SE 1-3
16.00h Vasas - Focibarátok FC 0-3
16.40h Tabáni Spartacus - Focibarátok FC 1-4
17.20h Dunakanyar SE - Vasas 3-4
A kisdöntőbe továbbjut az 1. és a 2. helyezett csapat.

"AV" csoport végeredménye:
1. Focibarátok FC
2. Vasas
3. Dunakanyar SE
4. Tabáni Spartacus


"KD" kisdöntő: 2012. január 29. vasárnap 15.00-19.00h, Csömöri csarnok
Résztvevők: Főnix Gold FC, Focibarátok FC, Gloriett SE, Vasas.
15.00h Főnix Gold FC - Vasas 6-0
15.40h Gloriett SE - Focibarátok FC 0-3
16.20h Focibarátok FC - Vasas 4-1
17.00h Gloriett SE - Főnix Gold FC
17.40h Focibarátok FC - Főnix Gold FC 1-0
18.20h Vasas - Gloriett SE 1-2

"KD" kisdöntő végeredménye:
1. Focibarátok FC
2. Főnix Gold FC
3. Gloriett SE
4. Vasas





U-15 korosztály


Döntő: 2012. február 12. vasárnap 14.00-19.00h, Csömöri Csarnok
Résztvevők az aranyéremért: MAC-Mészöly Focisuli és Kelen SC.
Résztvevők a bronzéremért: Tabáni Spartacus és Dunakanyar SE.
14.00h Tabáni Spartacus - Dunakanyar SE 2-2
15.00h MAC-Mészöly Focisuli - Kelen SC 1-1
16.00h Dunakanyar SE - Tabáni Spartacus 3-2
17.00h Kelen SC - MAC-Mészöly Focisuli 2-4


VÉGEREDMÉNY
1. helyezett: MAC-Mészöly Focisuli
2. helyezett: Kelen SC
3. helyezett: Dunakanyar SE
4. helyezett: Tabáni Spartacus

Különdíjak:
A torna legjobb játékosa: Vágó Soma (Kelen SC).
A torna legjobb kapusa: Kanizsay Boldizsár (Kelen SC).
Gólkirály: Balogh László (MAC-Mészöly Focisuli).



Korábbi eredmények

"A" csoport résztvevők: Dunakanyar SE, MAC-Mészöly Focisuli, Pomázi Városi ICO SE.
1. forduló: 2012. január 7. szombat 13.00-16.00h, Csömöri csarnok
13.00h Dunakanyar SE - MAC-Mészöly Focisuli 1-6
13.55h MAC-Mészöly Focisuli - Pomázi Városi ICO SE 10-0
14.50h Pomázi Városi ICO SE - Dunakanyar SE 0-7

"A" csoport végeredménye:
1. MAC-Mészöly Focisuli
2. Dunakanyar SE
3. Pomázi Városi ICO SE


"B" csoport résztvevők: Kelen SC, Tabáni Spartacus, Testvériség SE.
1. forduló: 2012. január 8. vasárnap 10.00-13.00h, Csömöri csarnok
10.00h Kelen SC - Tabáni Spartacus 0-1
10.55h Tabáni Spartacus - Testvériség SE 3-0
11.50h Testvériség SE - Kelen SC 3-4

"B" csoport végeredménye:
1. Tabáni Spartacus
2. Kelen SC
3. Testvériség SE


"AV" vigaszág csoport: 2012. január 21. szombat 13.00-17.00h, Csömöri csarnok
Résztvevők: Dunakanyar SE, Kelen SC, Pomázi Városi ICO SE, Testvériség SE.
13.00h Dunakanyar SE - Kelen SC 1-4
13.40h Pomázi Városi ICO SE - Testvériség SE 0-3
14.20h Testvériség SE - Kelen SC 2-5
15.00h Pomázi Városi ICO SE - Dunakanyar SE 0-6
15.40h Testvériség SE - Dunakanyar SE 0-3
16.20h Kelen SC - Pomázi Városi ICO SE 1-10
A kisdöntőbe továbbjut az 1. és a 2. helyezett csapat.

"AV" vigaszág csoport végeredménye:
1. Kelen SC
2. Dunakanyar SE
3. Testvériség SE
4. Pomázi Városi ICO SE


"KD" kisdöntő: 2012. január 28. szombat 13.00-17.00h, Csömöri csarnok
Résztvevők: MAC-Mészöly Focisuli, Kelen SC, Tabáni Spartacus, Dunakanyar SE.
13.00h MAC-Mészöly Focisuli - Kelen SC 3-1
13.40h Tabáni Spartacus - Dunakanyar SE 3-0
14.20h Dunakanyar SE - Kelen SC 0-7
15.00h Tabáni Spartacus - MAC-Mészöly Focisuli 2-4
15.40h Dunakanyar SE - MAC-Mészöly Focisuli 2-3
16.20h Kelen SC - Tabáni Spartacus 5-1

"KD" kisdöntő végeredménye:
1. MAC-Mészöly Focisuli
2. Kelen SC
3. Tabáni Spartacus
4. Dunakanyar SE




U-17 korosztály

DÖNTŐ: 2012. január 29. vasárnap 10.00-15.00h, Csömöri Csarnok
11.00h Dunakanyar SE - RTK 1-1
13.00h RTK - Dunakanyar SE 2-4

VÉGEREDMÉNY
1. helyezett: Dunakanyar SE
2. helyezett: RTK
3. helyezett: Kelen SC

Különdíjak:
A torna legjobb játékosa: Lénárt Kristóf (Dunakanyar SE).
A torna legjobb kapusa: John Richárd (Dunakanyar SE).
Gólkirály: Kalmár Bence (RTK).



Korábbi eredmények

Résztvevők: Dunakanyar SE, Hegyvidék SE, Kelen SC, RTK.
1. forduló: 2012. január 14. szombat 13.00-17.00h, Csömöri csarnok
13.00h Dunakanyar SE - Hegyvidék SE 9-3
13.40h Kelen SC - RTK 1-3
14.20h RTK - Hegyvidék SE 4-2
15.00h Kelen SC - Dunakanyar SE 1-3
15.40h RTK - Dunakanyar SE 0-1
16.20h Hegyvidék SE - Kelen SC 1-1

Az 1. fordulóban szerzett pontok:
1. Dunakanyar SE 9 pont
2. RTK 6 pont
3. Kelen SC 1 pont
4. Hegyvidék SE 1 pont


2. forduló: 2012. január 22. vasárnap 10.00-14.00h, Csömöri csarnok
10.00h Kelen SC - Hegyvidék SE 1-5
10.40h Dunakanyar SE - RTK 0-1
11.20h RTK - Hegyvidék SE 2-3
12.00h Dunakanyar SE - Kelen SC 1-1
12.40h RTK - Kelen SC 3-0
13.20h Hegyvidék SE - Dunakanyar SE 1-5

A 2. fordulóban szerzett pontok:
1. Hegyvidék SE 6 pont
2. RTK 6 pont
3. Dunakanyar SE 4 pont
4. Kelen SC 1 pont


Összesített eredmény:
1. Dunakanyar SE 13 pont
2. RTK 12 pont
3. Hegyvidék SE 7 pont
4. Kelen SC 2 pont

A két forduló pontszámai alapján kialakult sorrend szerint a döntőben az 1. (Dunakanyar SE) és a 2. (RTK) helyezett csapat játszik az aranyéremért, a 3. (Hegyvidék SE) és a 4. (Kelen SC) helyezett csapat pedig a bronzéremért.




FELNŐTT EREDMÉNYEK RÉSZLETESEN


2012. február 18. szombat, Csömöri Csarnok
Döntő 16.00 - 21.00h
Résztvevők az aranyéremért: Football Factor, Trend SC.
Résztvevők a bronzéremért: Hunor, Last Minute.

16.00h Hunor - Last Minute 1-6
17.00h Football Factor - Trend SC 1-1
18.00h Last Minute - Hunor 5-5
19.00h Trend SC - Football Factor 1-6


VÉGEREDMÉNY
1. helyezett: Football Factor
2. helyezett: Trend SC
3. helyezett: Last Minute
4. helyezett: Hunor

Különdíjak:
A torna legjobb játékosa: Paholics Máté (Hunor).
A torna legjobb kapusa: Benedek Péter (Last Minute).
Gólkirály: Virok Viktor (Hunor).





EREDMÉNYEK Február 4., FELNŐTT

2012. február 4. szombat, Csömöri Csarnok
"KD" Kisdöntő 15.00 - 19.00h
Résztvevők: Football Factor, Trend SC, Last Minute, Hunor.

15.00h Trend SC - Hunor 2-2
15.40h Football Factor - Last Minute 0-0
16.20h Last Minute - Hunor 0-5
17.00h Football Factor - Trend SC 2-1
17.40h Last Minute - Trend SC 1-6
18.20h Hunor - Football Factor 1-2

"BED" elődöntő csoport végeredménye:
1. Football Factor
2. Trend SC
3. Hunor
4. Last Minute



EREDMÉNYEK Január 28., FELNŐTT

2012. január 28. szombat, Csömöri Csarnok
"BED" elődöntő csoport 17.00 - 21.00h
Résztvevők: Proonline.hu-Team, Hunor, Imoservise Kft., Last Minute.

17.00h Proonline.hu-Team - Hunor 1-5
17.40h Imoservise Kft - Last Minute 1-4
18.20h Last Minute - Hunor 4-1
19.00h Imoservise Kft. - Proonline.hu-Team 1-3
19.40h Last Minute - Proonline.hu-Team 1-2
20.20h Hunor - Imoservise Kft. 7-2

"BED" elődöntő csoport végeredménye:
1. Last Minute
2. Hunor
3. Proonline.hu-Team
4. Imoservise Kft.



EREDMÉNYEK Január 21., FELNŐTT

2012. január 21. szombat, Csömöri Csarnok
"AED" elődöntő csoport 17.00 - 21.00h
Résztvevők: Brigád, Club 11 Pécel, Football Factor, Trend SC.

17.00h Brigád - Club 11 Pécel 4-2
17.40h Football Factor - Trend SC 3-1
18.20h Trend SC - Club 11 Pécel 5-2
19.00h Football Factor - Brigád 3-2
19.40h Trend SC - Brigád 1-0
20.20h Club 11 Pécel - Football Factor 0-3

"AED" elődöntő csoport végeredménye:
1. Football Factor
2. Trend SC
3. Brigád
4. Club 11 Pécel



EREDMÉNYEK Január 14., FELNŐTT

2012. január 14. szombat, Csömöri Csarnok
"DK" középdöntő csoport 17.00 - 21.00h
Résztvevők: "33" FC, Trend SC, Hunor, Lindab Törökbálinti TC.

17.00h "33" FC - Trend SC 1-3
17.40h Hunor - Lindab Törökbálinti TC 4-3
18.20h Lindab Törökbálinti TC - Trend SC 4-5
19.00h Hunor - "33" FC 2-1
19.40h Lindab Törökbálinti TC - "33" FC 7-0
20.20h Trend SC - Hunor 3-7

"DK" középdöntő csoport végeredménye:
1. Hunor
2. Trend SC
3. Lindab Törökbálinti TC
4. "33" FC



EREDMÉNYEK Január 7., FELNŐTT

2012. január 7. szombat, Csömöri Csarnok
"CK" középdöntő csoport 17.00 - 21.00h
Résztvevők: Osasuna, Last Minute, Club 11 Pécel, Dunabogdány.

17.00h Osasuna - Last Minute 1-4
17.40h Club 11 Pécel - Dunabogdány 2-4
18.20h Dunabogdány - Last Minute 3-6
19.00h Club 11 Pécel - Osasuna 4-3
19.40h Dunabogdány - Osasuna 6-6
20.20h Last Minute - Club 11 Pécel 2-5

"CK" középdöntő csoport végeredménye:
1. Club 11 Pécel
2. Last Minute
3. Dunabogdány
4. Osasuna



EREDMÉNYEK December 17-18., FELNŐTT

2011. december 17. szombat, Vasas Sportcsarnok
"AK" középdöntő csoport 9.00 - 13.00h
Résztvevők: Budakalász, Seven FC, Brigád, Imoservise Kft.

9.00h Budakalász - Seven FC 3-1
9.40h Brigád - Imoservise Kft. 1-1
10.20h Imoservise Kft. - Seven FC 3-1
11.00h Brigád - Budakalász 3-1
11.40h Imoservise Kft. - Budakalász 2-1
12.20h Seven FC - Brigád 1-3

"AK" középdöntő csoport végeredménye:
1. Brigád
2. Imoservise Kft.
3. Budakalász
4. Seven FC


2011. december 17. szombat, Kalászi csarnok
"CV" vigaszág csoport 16.00 - 20.00h
Résztvevők: Lúzer FC, Ramada h., Dunabogdány, Légió h.

16.00h Lúzer FC - Ramada h. 5-3
16.40h Dunabogdány - Légió h. 9-1
17.20h Légió h. - Ramada h. 3-9
18.00h Dunabogdány - Lúzer FC 8-0
18.40h Légió h. - Lúzer FC 5-5
19.20h Ramada h. - Dunabogdány 7-10

"CV" vigaszág csoport végeredménye:
1. Dunabogdány
2. Lúzer FC
3. Ramada h.
4. Légió h.


2011. december 18. vasárnap, Kalászi csarnok
"BK" középdöntő csoport 16.00 - 20.00h
Résztvevők: Dunakanyar SE, Red Lion, Football Factor, Proonline.hu-Team

16.00h Dunakanyar SE - Red Lion 3-1
16.40h Football Factor - Proonline.hu-Team 3-3
17.20h Proonline.hu-Team - Red Lion 5-1
18.00h Football Factor - Dunakanyar SE 1-0
18.40h Proonline.hu-Team - Dunakanyar SE 5-1
19.20h Red Lion - Football Factor 2-5

"BK" középdöntő csoport végeredménye:
1. Proonline.hu-Team
2. Football Factor
3. Dunakanyar SE
4. Red Lion



EREDMÉNYEK December 10-11., FELNŐTT

2011. december 10. szombat, Csömöri Csarnok
"F" selejtező csoport 9.00 - 13.00h
Résztvevők: Seven FC, Légió h., Red Lion, Ramada h.

9.00h Seven FC - Légió h. 9-1
9.40h Red Lion - Ramada h. 6-0
10.20h Ramada h. - Légió h. 8-3
11.00h Red Lion - Seven FC 5-0
11.40h Ramada h. - Seven FC 0-3
12.20h Légió h. - Red Lion 3-2

"F" selejtező csoport végeredménye:
1. Red Lion
2. Seven FC
3. Ramada h.
4. Légió h.

A Légió és a Ramada nem jelent meg, így a Versenybizottság őket a további küzdelmekből kizárta. A csoportban helyettük induló csapatok versenyen kívül szerepeltek, de a pályán elért végeredményeket hagytuk jóvá.


2011. december 10. szombat, Csömöri csarnok
"AV" vigaszág csoport 17.30 - 21.30h
Résztvevők: JMD, Lindab Törökbálinti TC, Imoservise Kft., Golimpiakosz h.

17.30h JMD - Lindab Törökbálinti TC 0-3
18.10h Imoservise Kft. - Golimpiakosz h. 7-2
18.50h Golimpiakosz h. - Lindab Törökbálinti TC 2-6
19.30h Imoservise Kft. - JMD 3-0
20.10h Golimpiakosz h. - JMD 3-0
20.50h Lindab Törökbálinti TC - Imoservise Kft. 3-3

"AV" vigaszág csoport végeredménye:
1. Imoservise Kft.
2. Lindab Törökbálinti TC
3. Golimpiakosz h.
4. JMD


2011. december 11. vasárnap, Kalászi csarnok
"BV" vigaszág csoport 17.00 - 21.00h
Résztvevők: Proonline.hu-Team, Undor TE, Huligánok, Dömösi Sasok.

17.00h Proonline.hu-Team - Undor TE 1-1
17.40h Huligánok - Dömösi Sasok 3-0
18.20h Dömösi Sasok - Undor TE 0-3
19.00h Huligánok - Proonline.hu-Team 1-2
19.40h Dömösi Sasok - Proonline.hu-Team 0-3
20.20h Undor TE - Huligánok 0-4

"BV" vigaszág csoport végeredménye:
1. Proonline.hu-Team
2. Huligánok
3. Undor TE
4. Dömösi Sasok



EREDMÉNYEK December 3-4., FELNŐTT

2011. december 3. szombat, Vasas Sportcsarnok
"A" selejtező csoport 9.00 - 13.00h
Résztvevők: Imoservise Kft., Hunor, Osasuna, Undor TE.

9.00h Imoservise Kft. - Hunor 2-3
9.40h Osasuna - Undor TE 3-3
10.20h Undor TE - Hunor 2-2
11.00h Osasuna - Imoservise Kft. 3-2
11.40h Undor TE - Imoservise Kft. 6-10
12.20h Hunor - Osasuna 6-4

"A" selejtező csoport végeredménye:
1. Hunor
2. Osasuna
3. Imoservise Kft.
4. Undor TE



2011. december 3. szombat, Sportmax
"B" selejtező csoport 16.00 - 20.00h
Résztvevők: Lindab Törökbálinti TC, Golimpiakosz, "33" FC, Last Minute.

16.00h Lindab Törökbálinti TC - Golimpiakosz 3-0
16.40h "33" FC - Last Minute 2-4
17.20h Last Minute - Golimpiakosz 3-0
18.00h "33" FC - Lindab Törökbálinti TC 4-3
18.40h Last Minute - Lindab Törökbálinti TC 9-0
19.20h Golimpiakosz - "33" FC 0-3

"B" selejtező csoport végeredménye:
1. Last Minute
2. "33" FC
3. Lindab Törökbálinti TC

A Golimpiakosz csapata nem jelent meg, így a Versenybizottság a további küzdelmekből őket kizárta. A csoportban helyettük induló csapat a küzdelmekben versenyen kívül szerepelt.
A kizárt Golimpiakosz mérkőzéseit 3-0-s eredménnyel hagyjuk jóvá.



2011. december 4. vasárnap, Lőrinci csarnok
"C" selejtező csoport 15.00 - 19.00h
Résztvevők: JMD, Club 11 Pécel, Lúzer FC, Football Factor.

15.00h JMD - Club 11 Pécel 1-8
15.40h Lúzer FC - Football Factor 1-3
16.20h Football Factor - Club 11 Pécel 3-3
17.00h Lúzer FC - JMD 6-2
17.40h Football Factor - JMD 16-0
18.20h Club 11 Pécel - Lúzer FC 3-2

"C" selejtező csoport végeredménye:
1. Football Factor
2. Club 11 Pécel
3. Lúzer FC
4. JMD



2011. december 4. vasárnap, Kalászi csarnok
"D" selejtező csoport 13.00 - 17.00h
Résztvevők: Huligánok, Budakalász, Dömösi Sasok, Brigád.

13.00h Huligánok - Budakalász 1-3
13.40h Dömösi Sasok - Brigád 1-6
14.20h Brigád - Budakalász 3-1
15.00h Dömösi Sasok - Huligánok 1-3
15.40h Brigád - Huligánok 5-1
16.20h Budakalász - Dömösi Sasok 7-2

"D" selejtező csoport végeredménye:
1. Brigád
2. Budakalász
3. Huligánok
4. Dömösi Sasok



2011. december 4. vasárnap, Kalászi csarnok
"E" selejtező csoport 17.00 - 21.00h
Résztvevők: Dunakanyar SE, Trend SC, Dunabogdány, Proonline.hu-Team.

17.00h Dunakanyar SE - Trend SC 2-3
17.40h Dunabogdány - Proonline.hu-Team 1-1
18.20h Proonline.hu-Team - Trend SC 2-3
19.00h Dunabogdány - Dunakanyar SE 1-3
19.40h Proonline.hu-Team - Dunakanyar SE 3-3
20.20h Trend SC - Dunabogdány 1-3

"E" selejtező csoport végeredménye:
1. Trend SC
2. Dunakanyar SE
3. Dunabogdány
4. Proonline.hu-Team
<>